Kolekce


COLOMBIAN OFFICE
Colombian office pre ženy symbolizuje prvotriedneho asistenta, ktorého si nechcete nechať ujsť!

SIMPLY LIGHT
Nezáleží na ceste, ale na váhe! :)

THE EXPENDABLES
Ľahký a štýlový objemový zázrak. U všetkych Expendables môžete zvýšiť objem až o 100%!

WOOP WOOP
Tá pravá taška pre každú ženu ... pre potešenie. Woop Woop!

KINGPIN

SHUTTLE DELIGHT
Nová, štýlová a praktická kolekcia v decentnej šedej farbe.

QUICK DELIGHT
Foto púzdra tiež vo veselých farbách.

DIRECTOR`S CUT
Máte predstavu o svojom ideálnej batohu? Crumpler ho pre Vás vytvoril - ľahký, odolný, viacúčelový a neprehliadnuteľný. Ideálne do mesta, na cestovanie aj na foťák. Čo viac si priať?

UTILITY BACKPACKS
Máte predstavu o svojom ideálnej batohu? Crumpler ho pre Vás vytvoril - ľahký, odolný, viacúčelový a neprehliadnuteľný. Ideálne do mesta, na cestovanie aj na foťák. Čo viac si priať?

THE GEEK
Jo, je to trochu divné puzdro. Nie je obyčajné, snaží sa byť ako všetky ostatné. Zmestí sa do neho takmer čokoľvek. Už žiadne hľadanie drobností v taške. O všetko sa postará The Geek.

DOOZIE PHOTO
Doozie Photo, kolekcia foto tašiek spájajúca štýl a praktickosť. Ak fotíte, budete svoju novú Doozie milovať a stane sa vašim módnym doplnkom aj pomocníkom.

MULI PHOTO
Crumpler pretavil svoje dlhoročné skúsenosti o funkcii a materiáli do tejto úžasnej novej kolekcie foto tašiek. S taškou alebo batohom z kolekcie Muli Photo vás prvá cena z nasledujúcej World Press Photo neminie

BASE LAYER
Ochrana predovšetkým! Aby Váš elektronický maznáčik bol v bezpečí, zabezpečuje kolekcia neoprénových puzdier Base Layer.

KOžENé PENěžENKY
Chcete zaujať pri platení? Potom jedine koženou peňaženkou s panáčikom od Crumplera.

BETTY BLUE
Nová módna business kolekcia vychádza z dizajnu oblečenia. Všetky tašky z kolekcie Betty Blue sú vyrobené z prírodných materiálov - ležérna džínsovina je doplnená koženými prvkami.

BAVARIAN BOOMER
Mäkké na dotyk i na pohľad. Tašky Bavarian Boomer využijete pre každú príležitosť. Kúsky z tejto kolekcie nie sú len o vzhľade. Sú súčasne vysoko funkčné, dobre premyslené a môžu sa tak stať Vaším dobrým spoločníkom v profesijnom aj súkromnom živote.

PROPER ROADY LEATHER
Crumpler ide znova s kožou na trh! Objavte kvalitu novej kolekcie kombinujúcu pravú kožu a odolný Matttarpaulin, z ktorého je vyrobená spodná časť tašky.

PROPER ROADY PHOTO
S novou kolekciou Proper Roady Foto nemôžete šliapnuť vedľa. Dokonalí spoločníci pre Vaše fotografické zážitky! Teraz už len stačí nájsť ten perfektnější objekt na fotenie. Áno, a veľké fototašky opäť v ponuke firmy Crumpler! :)

TRACK JACK
Cestovať sa dá štýlovo! Nová Crumpler kolekcia Vám ukáže ako. Potrebujete sa zbaliť na pracovný víkend či na celú dovolenku? Teraz to už s kolekciou Track Jack nebude problém.

THE GIMP
S neoprénovými puzdrami The Gimp sa už nikdy nemusíte báť o bezpečie notebooku či tabletu. Váš prístroj sa bude mať s Crumplerom ako v bavlnke.

SLIP
Tri v jednom! Kam sa hrabe Head & Shoulders! Náš Slip má hneď tri možnosti použitia - ako ochrana displeja notebooku, podložka pod myš a handričku na prach. A to sa oplatí!

QUICK ESCAPE
Váš fotoaparát nebol nikdy tak v bezpečí ako s kolekciou Quick Escape! Na výber je naozaj z mnohých veľkostí a farieb.

PROPER ROADY
Veľká? Malá? Horizontálna? Vertikálna? Stačí si len vybrať! To všetko v kolekcii Proper Roady, v ktorej si tú správnu tašku vyberie naozaj každý.

MULI
Minimalistický vzhľad kolekcie láka a je ideálna do mesta aj mimo neho, na presun pešo i na bicykli ....

LIGHT DELIGHT
Nechcete nosiť ťažkú tašku? Máme pre Vás ľahké riešenie - ultra ľahkú kolekciu Light Delight.

DOOZIE
Praktická a zároveň štýlová dámska kabelka? Že je to nemožné? Nie s novou kolekciou Doozie.

DINKY DI
Oživte mestskú šeď jednou z farebných tašiek Dinky Di, s ktorou sa stanete neprehliadnuteľnými.
Zeptejte se nás
Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva: